Dekorace stolu

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 403 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 403 produkt(ů) v této kategorii

Každý rok se koná alespoň několik akcí, při kterých si dáváme obzvlášť záležet na krásné výzdobě stolu. Výzdoba stolu je nesmírně důležitým prvkem každého setkání, oslavy. Zpříjemní také každodenní konzumaci jídla.

U stolu se nejčastěji setkáváme s rodinou a přáteli. Stojí za to dbát na to, aby se každý účastník setkání cítil dobře a výjimečně. Vhodná dekorace stolu na každý den je pro každého hostitele zdrojem hrdosti. Naštěstí dekorace na stůl nemusí stát majlant!

Ozdobte svůj stůl speciálním způsobem pomocí pytlíků značky Saketos! Naše malé pytlíky lze použít jako dekorativní kapsičky na příbory, při slavnostních příležitostech do nich můžete také zabalit drobné dárky pro hosty nebo na ně zavěsit jmenovky a vytvořit tak jmenovky na stůl.

Absolutním hitem dekorace stolů na oslavy, svatby, křtiny nebo narozeniny budou pytlíky na alkohol. Textilní pytlíky o rozměrech 16 × 37 cm jsou ideálními obaly na láhve!

Možná chcete své hosty překvapit malým dárkem? Připravený dárek zabalte do krásného pytlíku, aby nikdo neuhodl, co je uvnitř. Chcete, aby vaše svatba zůstala všem dlouho v paměti? Objednejte si pytlíky s personalizovaným nápisem (např. datum svatby a vaše iniciály), díky čemu se stanou pěknou památkou.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product