Mikuláš ve školce a ve škole je událost, na kterou děti čekají každý rok! Objevte inspirativní nápady pro organizaci tohoto dne! Zajímá vás, jak uspořádat nezapomenutelnou Mikulášskou party? Nevíte jaké dárky pro děti vybrat a jak je zabalit? Přicházíme na pomoc!

Sladkosti na Mikuláše můžete zabalit do textilních sáčků

Sladkosti na Mikuláše můžete zabalit do textilních sáčků

Jak uspořádat Mikuláše ve školce nebo škole?

Organizace této události vždy vyvolává velké emoce!  Je to jedna z nejdůležitějších událostí v životě dítěte! Takové okamžiky jsou navždy zapamatovány. Proto stojí za to zajistit, aby letošní svátek Mikuláše byl v dětských vzpomínkách zaznamenán jako co nejkrásnější.

Mikuláš ve školce

Mikuláš ve školce

Scénář Mikuláše ve škole a školce

Výchozím bodem by samozřejmě měl být výběr zajímavého scénáře. Musí mimo jiné obsahovat nápad pro umělecké představení dětí. Stateční děti by měly dostat příležitost prokázat své dovednosti během jednotlivých představení na jevišti. Mohou sehrát roli v krátké, zábavné podívané nebo předvést vánoční báseň na jevišti. Stojí za to naplánovat jevištní představení, aby se v něm mohly objevit i méně odvážné děti, např. při společném zpívání písní.

Den svatého Mikuláše ve školce – nápady pro zábavu

Kromě umělecké části by Den Mikuláše pro děti měl samozřejmě zahrnovat i zábavu. Stojí za to zajistit její rozmanitost, aby si každé dítě našlo něco pro sebe. Aby byly hry atraktivní, měly by být poměrně krátké a dynamicky se měnit. Díky tomu se děti nebudou nudit. Stojí za to připravit fyzické i umělecké hry. Mezi návrhy her na sv. Mikuláše najdete mnoho originálních her. Myšlenka, která stojí za zmínku, je uspořádat soutěž s malými cenami. Může to být například soutěž znalosti o Mikulášovi. Pamatujte! Klíčem k úspěchu je zde největší rozmanitost!

. Materiálové tašky jsou ideální pro skladování hraček a balení dětských dárků

Materiálové tašky jsou ideální pro skladování hraček a balení dětských dárků

A co den Mikuláše ve školce? Jaké dárky vybrat?

Během oslavy dne Mikuláše ve škole a ve školce budou děti dychtivě čekat na dary, po kterých touží. Při pořádání této akce byste měli přemýšlet o tom, jaké dárky koupit. Tato volba také vyvolává mnoho emocí mezi rodiči. Již ve fázi organizování sbírky peněz za dárky se objevuje mnoho, velmi odlišných nápadů. Musíte najít zlatý průměr. Neexistuje dokonalý, univerzální nápad. Mezi oblíbené dárkové balíčky Mikuláše v mateřské škole patří osobní maskota nebo klíčenky, stolní hry a samozřejmě balíčky se sladkostí nebo zdravým občerstvením.

Drobné dárky pro děti, jako jsou sladkosti a malé hračky, např. bublifuky, lze uložit do látkových sáčků.

Drobné dárky pro děti, jako jsou sladkosti a malé hračky, např. bublifuky, lze uložit do látkových sáčků.

Jaký je nejkrásnější způsob, jak zabalit dárky pro děti od Mikuláše?

Jakmile se rozhodne o výběru dárků, je tu ještě jeden důležitý problém – jak krásně zabalit tyto dárky pro děti?

Vánoční sáčky vyrobené z materiálu pro dárky na Mikuláše a vánoční dárky

Vánoční sáčky vyrobené z materiálu pro dárky na Mikuláše a vánoční dárky

V sortimentu našeho obchodu najdete široký výběr materiálových sáčků, které jsou ideální pro balení dárků! Jsou k dispozici v mnoha velikostech, barvách a jsou šity z různých látek! Nabízíme mimo jiné organzové sáčky, jutové sáčky, velurové sáčky, a dokonce i džínové sáčky! Pro tuto zvláštní příležitost vám nabízíme ozdobné obaly z naší vánoční kolekce a nabízíme také možnost nákupu personalizovaných sáčků s potiskem! Na naše sáčky můžeme umístit jakýkoli obrázek a nápis, např. jména dětí nebo logo školy nebo školky! Chcete-li vytvořit individuální tiskový design, kontaktujte nás!