Baby Shower

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 357 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 357 produkt(ů) v této kategorii

Zajímá vás, co je to baby shower? Odpovídáme! Baby shower je velmi veselá oslava, během níž se slaví očekávané narození dítěte. Obvykle se koná jako večírek s překvapením pro nastávající maminku a pořádají ho její nejbližší přátelé. Někdy je to však budoucí maminka, která si ji chce uspořádat sama a během večírku oficiálně oznámí pohlaví dítěte, které bylo dosud drženo v tajnosti.

Už víte, co tento termín znamená, ale stále přemýšlíte, co se kupuje a co se dělá na baby shower? Vzhledem ke zvláštnímu, požehnanému stavu těhotné kamarádky se setkání obvykle omezuje na rozhovory u vynikajícího občerstvení a zábavné tematické hry. A samozřejmě je na oslavě spousta dárků! Nastávající maminka dostává dárky jak pro dítě, které se má narodit, tak pro sebe. Všem účastníkům se také často rozdávají symbolické dárky (připravené hlavním organizátorem nebo nastávající maminkou, pokud se samozřejmě nejedná o oslavu s překvapením). Obvykle se jedná o vtipné drobnosti nebo malé sladkosti podobné těm, které se dávají jako poděkování svatebním hostům.

Baby shower jsou rok od roku populárnější a slaví se ve stále více zemích. Tato radostná událost si zaslouží zvláštní výzdobu! Rozhodně stojí za to připravit krásné tematické dekorace na baby shower. V závislosti na vašich preferencích můžete uspořádat například ve stylu boho nebo glamour baby shower.

Nevíte, kde koupit dekorace na baby shower? V Saketos získáte krásné dekorativní pytlíky, které lze samozřejmě použít jako dárkové obaly, ale také jako jedinečné dekorace na baby shower. Najdete zde různé barevné saténové, organzové, lněné, sametové, bavlněné a jutové pytléky, ale i krásné textilní pytlíky s dekorativními potisky.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product