Obaly pro handmade produkty

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 700 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 700 produkt(ů) v této kategorii

V posledních letech se stále více prosazují ručně vyráběné produkty, které vytvářejí nadšenci. Je to úžasné! Milujeme řemeslné výrobky. Domníváme se, že je to proto, že řemeslná výroba na rozdíl od velkovýroby poskytuje pocit kvality a jedinečnosti.

Větší popularita znamená také větší konkurenci na trhu. Zajímá vás, co udělat pro to, aby ručně vyráběný výrobek v malém měřítku vypadal opravdu profesionálně a jak se odlišit od tisíců dalších umělců, kteří své výrobky vytvářejí s velkou pečlivostí?

Výrobce obalů Saketos vychází vstříc svým zákazníkům, kteří se specializují na řemeslné výrobky. Jsme si vědomi toho, že to není oděv, co zdobí člověka, ale obal určitě zdobí výrobek a výrazně zvyšuje jeho hodnotu!

Tisíce našich zákazníků se rozhodlo prodávat své řemeslné výrobky v pytlících Saketos. Nahrazují tradiční obaly na svíčky nebo ručně vyráběná mýdla. Pytlíky z organzy jsou produktem, který vám umožní zabalit i vystavit vaše řemeslné výrobky ve výloze vašeho obchodu a na různých veletrzích a jarmarcích.

Řemeslníci vytvářející bižuterii a další luxusní výrobky obvykle vybírají samet nebo satén, které jsou s tímto zbožím spojeny. Pro pytlíky na ručně vyráběná mýdla a svíčky zákazníci často vybírají len, jutu a bavlnu. Nejnáročnější umělci volí pytlíky s logem, aby jejich výrobek od prvního kontaktu vyvolával pocit jedinečnosti a luxusu, a pytlíky s personalizovaným potiskem slouží také jako reklamní předmět.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product