Chcete dát dárky svým blízkým v jedinečném obalu? Představujeme nápady pro ručně vyrobené balení na dárky vytvořené různými technikami. Většina z nich nevyžaduje manuální dovednosti. Tyto krásné obaly vytvoříte za pár okamžiků. Nechte se inspirovat! Představujeme několik velmi inspirativních nápadů pro zdobení sáčků z materiálu. Tyto nápady lze použít pro různé příležitosti. Většina z nich je opravdu jednoduchá a bude také fungovat jako kreativní hry pro děti.

1.Zdobení jutových sáčků na dárky pro blízké

Zdobení jutových sáčků na dárky pro blízké

Ručně vyrobené obaly pro zvláštní příležitosti

Pokud chceme, aby se naše blízké potěšily v důležitý den, např. v den jejich svatby nebo jubilea, potřebujeme opravdu dobrý nápad na dárek. Když již vynaložíme tolik úsilí na nalezení dokonalého dárku, nestojí nám za to usnout na vavřínech. Měli bychom se také postarat o obal odpovídající hodnotě obřadu. Když dáváte dary, nezáleží jen na tom, co je uvnitř. To právě dárkový obal je zodpovědný za první dojem a může zdůraznit naši angažovanost v přípravě dárků. Personalizovaný dárkový obal potěší každého.

2.Dekorativní mašle ze stuhy zavázaná na sáčku z organzy

Dekorativní mašle ze stuhy zavázaná na sáčku z organzy

Zdobení sáčků z materiálu ozdobnými přívěsky

Tento jednoduchý návrh Vám umožní během několika vteřin zcela změnit charakter sáčku z materiálu a perfektně ho přizpůsobit konkrétním okolnostem. Výběrem ozdob s vánočními motivy vytvoříme krásné vánoční sáčky na dárky pro blízké. Připojením okouzlujících andělů k dárkovým sáčkům můžeme vytvořit jedinečné balení pro dárky pro děti, např. při příležitosti narození, křtu, přijímání nebo Vánoc.

3.Lněný sáček svázaný ozdobnou mašlí ze stuhy s ozdobným přívěskem

Lněný sáček svázaný ozdobnou mašlí ze stuhy s ozdobným přívěskem

Ozdobné přívěsky mohou být připevněny k provázkům ve svaru nebo zavěšeny na již svázaném sáčku. Stejně jednoduchým způsobem můžeme ozdobit náš sáček připojením brože nebo odznaky.

Zdobení sáčků z materiálu nálepkami a aplikacemi

Sáčky z materiálu mohou být ozdobeny lepením na dekorativních prvků na ně. Můžeme zapojit do této aktivity i děti, které vyzdobí hladký povrch sáčku tradičními samolepkami nebo samolepicími kamínky, umělým zirkonem nebo perlami. Tímto způsobem můžete na sáčku vytvářet jedinečné obrázky nebo personalizované nápisy. S pomocí pistole na horké lepidlo, které je populární v rukodělné výrobě, můžete na sáček také připojit větší aplikace z překližky, plsti a dokonce i figurky vyrobené z modelovací hlíny nebo plastové hmoty. Takové obaly DIY jistě na každého udělají velký dojem a budou skvělým suvenýrem.

4.Sáčky z materiálu lze ručně zdobit perlami a kamínky.

Sáčky z materiálu lze ručně zdobit perlami a kamínky.

Malování sáčků z materiálu na dárky pro blízké

Naše lněné sáčky jsou také ideální pro malování. S pomocí akrylových barev, barevných tužek a dokonce pastelek můžete na nich vytvářet dekorativní malby. To je velká atrakce pro děti. Kombinace různých technik Vám umožní vytvořit skutečně jedinečné, ručně vyráběné dárkové balení, které se hodí pro každou příležitost. Personalizované obaly připravené pro blízké už budou samy o sobě skvělým nápadem na dárek.

5.Lněný dárkový sáček pro blízké s malbou z akrylových barev

Lněný dárkový sáček pro blízké s malbou z akrylových barev

Ozdobné výšivky sáčků z materiálu

Lidé s talentem na vyšívání a umělecké řemeslo mohou na textilních taškách vytvářet skutečná umělecká díla. Na druhou stranu lidé, kteří nemají tak velké manuální dovednosti (nebo trpělivost), si v několika okamžicích mohou připravit ručně vyráběné dárkové obaly našitím různých hotových dekorací na sáčky. Velmi zajímavý efekt získáme vytvořením kompozice z barevných knoflíků. Můžeme také použít prvky, jako jsou pohyblivé oči a plastové nosy používané k vytváření maskotů. Díky tomu vytvoříme jedinečný a velmi okouzlující obal pro medvídka nebo jiného maskota z velurového sáčku. Takové ručně vyrobené balení bude perfektním dárkovým obalem pro děti.

6.Zdobení sáčků na dárky - personalizované obaly DIY

Zdobení sáčků na dárky – personalizované obaly DIY

Zveme vás k využití široké nabídky našeho obchodu. Najdete zde tašky z různých tkanin včetně veluru, saténu, organzy a dokonce i jeansoviny. Tyto extrémně stylové tašky z materiálu jsou ideální jako dárkový obal. Budou také vynikající základnou pro vytváření jedinečných dárkových obalů pro blízké pomocí metody DIY.