Pomozte svému dítěti krásně zabalit dárek pro maminku a tatínka! Objevte 5 návrhů kreativních her pro děti, při kterých společně vytvoříte nádherné balení dárků!

Chcete, aby čas strávený s vaším dítětem opravdu stál za to? Pak využijte následující nápady na kreativní hry pro nejmenší! Během našich navrhovaných domácích výtvarných aktivit si vaše dítě vytvoří vlastní ozdobné dárkové pytlíky pro své blízké!

Ručně vyráběné dárkové balení pro blízké

Látkové sáčky lze ručně ozdobit perlami a kamínky

Dětské zdobení dárkových pytlíků – 5 originálních nápadů

Objevte 5 jedinečných nápadů na zdobení dárkových sáčků. Starší děti zvládnou jejich výrobu samy, zatímco ty nejmenší se při hře spolu s rodiči báječně a kreativně zabaví!

Lněné dárkové sáčky pro maminku a tatínka

Kreativní zábava pro děti – malování plátěných pytlíčků

 1. Malování barvami – plátěné pytlíčky jsou ideální pro malování barvami! Akrylové barvy se k tomu skvěle hodí. Při malování nezapomeňte do sáčku vložit kousek kartonu nebo prkénka, aby malba neprotekla na druhou stranu pomalovaného sáčku. K malování na sáčky můžete použít také fixy a pastelky!
  Lněná sáčka s ruční malbou

  Lněný dárkový pytlíček pro blízké s malbou vytvořenou akrylovými barvami

 2. Zdobení pytlíčků závěsnými štítky – na uzlíkový pytlíček lze zavěsit různé ozdobné detaily nebo je připevnit na šňůrku v závěsu. Na pytlík lze také připevnit jmenovku s věnováním!
  mašle a ozdobné přívěsky na sáčky

  Lněný pytlík převázaný ozdobnou mašlí s mašlí a ozdobnou visačkou

 3. Kromě přívěsků lze použít i ozdobné brože!
  DIY jutové pytle s dekoracemi

  Zdobení jutových pytlů na dárky pro blízké pomocí DIY broží na spínacích špendlících

 4. Zdobení pomocí samolepek a 3D aplikací – na pytlík lze nalepit ozdobné samolepky a kamínky, ale i ozdobné tvary z překližky nebo plsti, a dokonce i pohyblivé plastové oči!
  DIY dekorace velurové sáčky

  Zdobení dárkových sáčků – personalizované DIY balení

 5. Sáčky lze také ozdobit mašlí. Naučte se uvázat mašli ze stuhy krok za krokem!
  Organzová sáčka s ozdobnou mašlí - jak uvázat mašli

  Ozdobná mašle ze stuhy uvázaná na organzovém sáčku

Inspirativní nápady na dárky pro maminku a tatínka

Dítě samozřejmě může samo vytvořit nejen obal, ale i samotný dárek! Podívejte se na tyto inspirativní nápady na dárky pro babičku a dědečka, které můžete využít i při přípravě dárků pro maminku a tatínka! Ruční práce vytvořená dítětem je neocenitelnou památkou! Určitě bude příjemné se k uměleckému dílu vytvořenému vaším dítětem po letech vracet!

Organzový sáček na otisk ruky dítěte

Rámeček s otiskem dětské ruky

Látkové sáčky pro kreativní hru

Už máte originální nápad na dárek pro rodiče? Pak je čas vybrat pro něj dokonalé dárkové balení! Nejprve vyberte pytlík správné velikosti, designu a barvy. Pak si připravte doplňky potřebné k jejímu ozdobení a vytvořte společně s dítětem krásné dárkové balení ! Bavte se!