Blíží se Den prarodičů a Den prarodičů! Představujeme inspirativní nápady na DIY dárky, které vaše dítě může připravit zcela samo nebo s naší malou pomocí!

Přemýšlíte, jaký dárek potěší babičku a dědečka, zejména s blížícím se Dnem babiček? Nejpůsobivější dárek je samozřejmě ten, který vytvořila sama vnoučata! Drahé dárky si proto nechte na jiné příležitosti, jako jsou narozeniny a jmeniny. Místo toho věnujte k tomuto svátku rukodělné dárky. Jsou to dárky, které vaše milované prarodiče určitě potěší.

Pohlednice pro prarodiče zabalena v sáčku

Pohlednice pro prarodiče zabalena v sáčku

Jaký dárek dostane vaše vnouče k prvnímu dni prarodičů?

Když jsou vnoučata ještě příliš malá na to, aby vědomě vybírala a vytvářela dárky pro babičku a dědečka, mohou tento úkol převzít rodiče. Prarodiče toto gesto jistě ocení! Budou mít radost, že dostanou dobroty související s jejich novým členem rodiny! Můžete například připravit půvabný otisk ručičky nebo nožičky miminka nebo věnovat fotografii vnoučete v ozdobném rámečku. Velmi oblíbené jsou také fotodárky. Mezi nejoblíbenější patří fotoknihy, hrnky, povlaky na polštáře a kalendáře s fotografiemi miminka.

Rámeček s otiskem dětské ručičky

Rámeček s otiskem dětské ručičky

Laura ke Dni prarodičů

Vavříny jsou rozhodně klasikou mezi dárky vytvořenými dětmi! Proto by neměly chybět ve sbírce suvenýrů vašich vnoučat. Na vavřín děti obvykle malují portréty svých prarodičů nebo vázu s barevnými květinami. Tento dárek nemusí být nudný a banální! Každý rok jej lze připravit jinou technikou, například malováním, lepením nebo koláží. Možností je nespočet, takže jediné, co nás omezuje, je naše fantazie, a té mají děti dostatek! Nechte je využít jejich kreativitu a vytvořit speciální přání ke Dni prarodičů!

Dárek - přání pro prarodiče zabaleno v organzovém sáčku

Dárek – přání pro prarodiče zabaleno v organzovém sáčku

Hledáte stylovou alternativu k vavřínovému přání tradičně vytvořenému na papíře? Skvělou alternativou k ručně vyráběnému přáníčku je ozdobit jiné předměty dětskými malbami! Pomocí speciálních fixů, pastelek nebo barev si dítě může samo vyzdobit i povlak na polštářek nebo hrnek! Dárek se tak stane okouzlujícím a zároveň praktickým.

Dětská řemesla – buďte s dítětem kreativní

Při přípravě dárků ke Dni prarodičů můžete pro své dítě uspořádat různé kreativní hry. Může to být spousta zábavy a zároveň je to i poučné. Mezi kreativní hry, které lze využít k výrobě dárků pro blízké, patří výroba DIY mýdel, ručně vyráběných svíček nebo pečení a zdobení sušenek či perníčků.

Dekorativní balení dárků pro babičku a dědečka

Nápady na dárky pro babičku a dědečka už znáte. Nyní je čas myslet na správné, stylové balení! Pokud se rozhodnete správně, může vaše dítě zabalit i dárek, který samo vytvořilo. Radost batolete, které samo připravuje výslužky pro prarodiče od začátku do konce, bude obrovská.

Dárkové balení pro Den prarodičů - látkové sáčky

Sáčky s pozorností pro Den prarodičů a Den prarodičů

Zabalit dárky do ozdobných látkových sáčků je nesmírně snadné! Stačí do sáčku vložit vybraný předmět a utáhnout šňůrky. A je to! Působivé balení pozornosti pomocí látkových sáčků je dětsky snadné a nevyžaduje ani manuální zručnost.

Originální, ručně vyráběné dárkové balení

Dárkové balení může ozdobit i vaše dítě! Vaše dítě může látkové sáčky ozdobit samolepkami nebo ozdobnými visačkami! Na povrch plátěných sáčků můžete dokonce vytvořit dekorativní malby pomocí barev, pastelek nebo fixů. Objevte další originální nápady na zdobení dárkových pytlíků vlastníma rukama! Takové personalizované sáčky na dárky jistě udělají radost každému!

Lněná sáčka s ruční malbou

Lněný sáček na dárek pro blízké s malbou provedenou akrylovými barvami

Kde koupit dárkové balení ke Dni prarodičů a ke Dni babiček?

Už víte, jaký dárek budete letos dávat ke Dni prarodičů? Když už vám zbývá jen vybrat obal pro mistrovské dílo vašeho dítěte, podívejte se na celou nabídku v našem obchodě. Najdete tam mnoho atraktivních designů sáčků z různých materiálů, včetně sáčků z organzy, lněných sáčků a dokonce i originálních džínových sáčků. Vyberte si dokonalé dárkové balení ke Dni babičky a dědečka!