Velikonoce

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 240 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 240 produkt(ů) v této kategorii

Velikonoce jsou nejdůležitějším křesťanským svátkem. Malování velikonočních vajíček a žehnání pokrmů na Velikonoční sobotu patří k důležitým lidovým tradicím. Zvyk obdarovávání velikonočním zajíčkem (obvykle čokoládovými vajíčky), který pochází z Německa, získává na oblibě i ve světě. Tento zvyk je také spojen s " lovem na vajíčka". Egg hunt je zábavná hra, při které děti hledají na zahradě nebo v domě ukrytá čokoládová vajíčka - děti ji zbožňují.

Chcete letos připravit velikonoční dárky pro své blízké? Poradíme vám, jak připravit dárek na Velikonoce!

Ve většině obchodů můžete zakoupit hotové dárky pro děti i dospělé. Pro ty nejmenší jsou nejoblíbenější veselí zajíčci nebo sady čokolád s maskotem. Pro dospělé můžete zakoupit kosmetické sady nebo dárkové krabičky s kávou, čajem a velikonočními sladkostmi. Skvělým nápadem je samozřejmě připravit takové dárky sami! Velikonoční dekorace „udělej to sám” jsou stále oblíbenější. Vlastnoručně vyrobená velikonoční dekorace bude mít v budoucnu větší sentimentální hodnotu a za druhé můžete připravit personalizovaný dárek přizpůsobený potřebám a vkusu vašich blízkých.

Ať už kupujete hotové dárky, nebo připravujete dárky DIY, vyplatí se věnovat pozornost pěknému obalu, aby vaše dárky vypadaly hezky! Značka Saketos přichází na pomoc se svými textilními pytlíky na velikonoční dárky.

V naší speciální velikonoční kolekci obalů najdete mnoho krásných jarních barev, široký výběr materiálů a velikostí. S námi můžete snadno zabalit i dárky nepravidelných tvarů! Další výhodou textilních pytlíků je, že je můžete po svátcích znovu použít a uschovat do nich např. ozdoby, aby se nepoškodily.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product