Šperky, pokud mají nádherně vypadat, potřebují dodatky ve formě elegantního balení na bižuterii. Klenotníci a zlatníci obvykle prodávají své výrobky v obdélníkových kartonových krabičkách. Toto řešení je praktické a docela pěkné, ale dává dojem, že něco mu chybí. Správné balení zvýrazní krásu šperků, které jsou v něm zabalené a díky němu bude výrobek vypadat stylově.

Balení šperků DIY

Nejen na tým co je uvnitř záleží!

Stejně, jako by se knihy neměly posuzovat podle obalu, tak by teoreticky šperky neměli posuzovat po balení. Ze zkušenosti však víme, že první dojem je nejdůležitější, a proto je balení šperků velmi důležitým prvkem. Abychom se seznámili s darem, potřebujeme motivaci, kterou je obal – vnější dojem z daru. Na základě těchto poznatků vám představujeme sáčky, které zaujmou svým vzhledem a osoba, která je uvidí, se nebude umět dočkat, až otevře sáček.

Balení šperků

Balení na bižuterii, tak krásné jak šperky

Šperky jsou skvělým darem pro ženy i pro muže. Manžetové knoflíky, náramek, hodinky nebo v případě žen – náramek, přívěsek, náušnice, prsten… Krásné šperky potřebují krásné balení na bižuterii. Proto Vám představujeme náš návrh sáčků do kterých můžete zabalit bižuterii.

Sáčky vyrobené ze smyslového saténu jsou ideální jako dárkové balení pro ženu. Saten je velmi sofistikovaný a ženský materiál. Nenápadné sáček zcela zakryje výrobek, takže příjemce pocítí pocit překvapení, protože nebude vědět, co se skrývá v sáčku.

Balení na bižuterii DIY

 

Dalším návrhem jsou tašky s organzy jemné jako mlha. Tašky z tohoto materiálu jsou univerzální. Ženské i pánské šperky v nich budou vypadat skvěle. Jsou poloprůhledné, což znamená, že předměty uvnitř jsou částečně, ale ne zcela viditelné.

Dalším návrhem bohatě vyhlížejícího sáčku, ve kterém můžete zabalit šperky jsou velurové sáčky. Nejsou průsvitný, takže neodhalí svůj obsah. Zároveň vypadají rafinovaně a elegantně.

Balení na bižuterii

Určite najděte něco, co bude krásně zdobit vaše šperky. Vyberte balení na bižuterii, ve kterém vaše šperky budou vypadat elegantně a rafinovaně. Ve vhodně vybraním balení na bižuterii budou šperky mnohem krásnější!