Vánoce

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 453 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 453 produkt(ů) v této kategorii

Pro mnohé z nás jsou Vánoce nejkrásnějším a nejdůležitějším obdobím v roce a už jen příprava na nadcházející svátky přináší mnoho radosti.

Zdobení vánočního stromku je bezpochyby důležitou tradicí, která symbolizuje život, znovuzrození a naději (a samozřejmě stromek skvěle doplňuje sváteční výzdobu interiéru!).

Chcete si krásu svého vánočního stromku užít naplno? Pak se ujistěte, že květináč nebo stojan na vodu nejsou vidět! Na pomoc vám přichází Saketos, která nabízí velké jutové pytle na vánoční stromek, díky kterým bude vypadat výjimečně.

Naše vánoční pytlíky a pytle z Vánoční kolekce můžete použít k výrobě různých dekorací - mimo jiné jako součást sváteční výzdoby stolu (pytlíky se hodí mimo jiné jako pouzdra na příbory a ozdobné obaly na lahve). V našem internetovém obchodě najdete také originální adventní kalendáře z látkových pytlíků! Jsme si jisti, že vánoční pytlíky naplněné dárky zpříjemní vaší rodině čekání na Vánoce!

Pro ty nejmenší (a také pro ty starší) jsou Vánoce neodmyslitelně spojeny s dárky, které v závislosti na regionu nosí Ježíšek, Santa Claus, Anděl, nebo Děda Mráz. Zajímá vás, jak pěkně zabalit vánoční dárky bez použití lepicí pásky a nůžek? Na větší dárky nabízíme vánoční dárkové pytle z tkaniny a na menší dárky nabízíme menší vánoční dárkové pytlíky, které jsou k dispozici v mnoha barvách a provedeních - každý si jistě najde něco pro sebe!

Vánoční pytlíky jsou skvělou alternativou k dárkovému papíru, protože je můžete používat opakovaně (jako organizéry pro skladování nebo k balení dalších dárků). Přemýšlíte, jak po Vánocích uskladnit všechny sezónní ozdoby (světýlka, dekorativní figurky, perníkové formy, ozdoby na vánoční stromeček)? Prohlédněte si jutové vánoční pytle nabízené firmou Saketos, které díky své odolnosti pojmou mnoho ozdob a ochrání je před znečištěním. Díky vánočnímu potisku nemusíte otevírat každou krabici/ pytel, abyste věděli, co je uvnitř.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product