Pro děti

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 167 produkt(ů) v této kategorii
Seřadit podle Zobrazit
Povolené filtry: Je: 167 produkt(ů) v této kategorii

Jste rodičem? Ano? Pak jste na skvělém místě. V této kategorii představujeme kolekci pytlíků a sáčků Saketos, které jsou ideální jako pytlíky pro děti.

Tyto pytlíky jsou velmi univerzální - možnosti jejich využití jsou nekonečné! Přesvědčte se sami, kolik možností vám tento výrobek nabízí: textilní pytlíky a pxtlíky se stahovací šňůrkou můžete použít jako organizéry, které vám pomohou uspořádat dětský pokoj. Díky získáte více prostoru k zábavě a bez problému najdete jakoukoliv hračku, dokonce tu nejmenší. Každý rodič zná problém ztracených kostek malého návrháře nebo sponek malé princezny. S našimi produkty bude vše v na svém místě!

Chcete s dětmi trávit čas kreativně a aktivně? Zábava s pytlíky je dokonalým řešením. Lze je použít k senzorickým hrám a gymnastice. Stačí je naplnit sypkými materiály, jako je hrách nebo rýže. Na našem firemním blogu najdete mnoho inspirativních nápadů na senzorické hry pro děti. Malí umělci je jistě rádi využijí jako podklad pro tvorbu drobných uměleckých děl. Na lněné a bavlněné tašky lze malovat barvami, fixy i pastelkami.

Během kouzelného vánočního období jsou naše pytlíky nepostradatelnou součástí dětského světa. Mikulášská nadílka ve školce vašeho dítěte je skvělou příležitostí ke kreativitě. Jako rodič, který se zapojí do organizace akce, poskytněte malým dětem nádherné mikulášské balíčky zabalené do vánočních tašek. Takto připravené dárky budou vypadat velmi lákavě a jistě vzbudí zvědavost předškoláků.

Už jste slyšeli o stále populárnější hře "elf on the shelf"? Původně seděl skřítek jako Santův vyslanec na poličce, aby sledoval každodenní rutinu dětí a podával mu zprávy o jejich počínání. Díky kreativitě rodičů se však hra vyvíjí stále novými směry. Máme pro něj také vlastní nápad! Každý den přináší přátelský skřítek pro dítě nový úkol a v pytlíčcích našeho barevného adventního kalendáře zanechává malý dárek. Vy i Ježíšek tak můžete zjistit, jak se vašemu dítěti daří.

Připravujete ráno děti na den plný zážitků ve školce nebo ve škole a potřebujete jim zabalit svačinu, hračky a převléknout je? Tento úkol vám mohou usnadnit organizéry. I v tomto případě se snažíme nabídnout vám pytlíky omalovánky s potiskem pro každý den v týdnu. S přiloženými fixami si vaše dítě užije spoustu zábavy při zdobení každého pytlíku svými oblíbenými barvami.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product