Jeansové sáčky

Materiál
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Je: 8 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 8 produkt(ů) v této kategorii

Malé, střední a velké pytlíky vyrobené z originálního džínsového materiálu jsou nazývány v mnoha zemích denim. Je to textilie známá po celém světě a je populární od časů westernů! Džínsový materiál je jednou z nejoblíbenějších látek v oděvním průmyslu díky svým estetickým hodnotám a trvanlivosti.

Džínsové pytlíky jsou fantastickou alternativou k jiným ozdobným pytlíkům a taškám vyrobených, např. z organzy, saténu a lnu. Vypadají velmi atraktivní a jsou neuvěřitelně odolné proti mechanickému poškození. To je důvod, proč si do nich můžete uložit různé osobní předměty, jako jsou šperky, elektronika, a dokonce i úspory. K dispozici v barvě a struktuře klasické džínoviny, jsou omyvatelné, a dokonce se dají i žehlit! Tyto pytlíky jsou vyrobeny ze skutečného a originálního džínsového materiálu!

Pytlíky z džínsového materiálu jsou velmi pěknou a zajímavou dekorací bytů a oděvních prodejen. Jsou k dispozici v několika velikostech, které dokazují jejich univerzálnost. Vejde se do nich malý dárek pro blízkou osobu, ale i velká láhev vína ve speciálním pytlíku připraveném na tento účel o rozměrech 16 x 37 cm. Džínsové pytlíky doporučujeme všem fanouškům tohoto materiálu.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product

Tato webová stránka používá cookies.

Soubory cookies nám rovněž umožňují dělаt tzv. stаtistiky návštěv (sаmozřejmě аnonymní!), díky nimž se dozvídáme, jаkým způsobem uživаtelé využívаli náš servis а to nám zаse pomáhá zjistit, jаkým směrem bychom měli dále rozvíjet náš servis.

Akceptuj Více informací Odmítnout