Příležitostné sáčky

Materiál
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 505 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 505 produkt(ů) v této kategorii

V této kategorii najdete krásné materiálové pytlíky na dárky speciální příležitosti, provedené z různých tkanin, které jsou k dispozici v mnoha barvách, velikostech a s různými vzory. Ozdobné pytlíky z organzy, juty, lněné a saténové pytlíky, ideální pro každou příležitost, jsou vhodné všude, kde je třeba zabalit dárek, suvenýr či šperky originálním způsobem.

Jsou zde populární pytlíky z organzy, často mýlené s tylem (tyl je materiál strukturou velmi podobný organze), které potěší oko svou průsvitnou strukturou a jemným vzhledem, který jemně odhaluje obsah! Najdete zde také skvělé a pevné pytlíky z juty a lnu, které jsou ideální jako dekorace a obaly na skladování koření nebo jídel v každé kuchyni.

Satén je skvělý jako dárkové balení pro blízkou a ceněnou osobu. Jsou úzké a lesklé a jemně chrání obsah. Nabízíme i fantastické pytlíky s potiskem v různých tématech – potisk na Vánoce, Velikonoce, Valentýna nebo jiné příležitosti. Všichni zde najdou pro sebe něco dokonalé! Je to skutečně místo plné balení na různé okolnosti a události. Největší výběr v Polsku. Zveme Vás na maloobchodní a velkoobchodní nákup!

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product

Tato webová stránka používá cookies.

Soubory cookies nám rovněž umožňují dělаt tzv. stаtistiky návštěv (sаmozřejmě аnonymní!), díky nimž se dozvídáme, jаkým způsobem uživаtelé využívаli náš servis а to nám zаse pomáhá zjistit, jаkým směrem bychom měli dále rozvíjet náš servis.

Akceptuj Více informací Odmítnout