Příležitostné sáčky

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 509 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 509 produkt(ů) v této kategorii

V této kategorii najdete krásné materiálové pytlíky na dárky speciální příležitosti, provedené z různých tkanin, které jsou k dispozici v mnoha barvách, velikostech a s různými vzory. Ozdobné pytlíky z organzy, juty, lněné a saténové pytlíky, ideální pro každou příležitost, jsou vhodné všude, kde je třeba zabalit dárek, suvenýr či šperky originálním způsobem.

Jsou zde populární pytlíky z organzy, často mýlené s tylem (tyl je materiál strukturou velmi podobný organze), které potěší oko svou průsvitnou strukturou a jemným vzhledem, který jemně odhaluje obsah! Najdete zde také skvělé a pevné pytlíky z juty a lnu, které jsou ideální jako dekorace a obaly na skladování koření nebo jídel v každé kuchyni.

Satén je skvělý jako dárkové balení pro blízkou a ceněnou osobu. Jsou úzké a lesklé a jemně chrání obsah. Nabízíme i fantastické pytlíky s potiskem v různých tématech – potisk na Vánoce, Velikonoce, Valentýna nebo jiné příležitosti. Všichni zde najdou pro sebe něco dokonalé! Je to skutečně místo plné balení na různé okolnosti a události. Největší výběr v Polsku. Zveme Vás na maloobchodní a velkoobchodní nákup!

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product