Všechny produkty

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 46 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 46 produkt(ů) v této kategorii

V našem skladu máme velký výběr materiálových pytlíků ze zajímavých a atraktivních textilií. Máme široký balík dostupných barev a velikostí. V závislosti na vašich potřebách a příležitosti, si můžete vybrat něco, co je ideální pro vás nebo někoho blízkého, bez ohledu na velikost obsahu. Máme materiály pro každou příležitost!

Nabízíme na výběr:

Pytlíky vyrobené z organzy: je to neuvěřitelně univerzální materiál, který je vhodný pro každú příležitost. Organza je jemná a průsvitná, takže je vidět obsah pytlíka. Používá se téměř všude. Pytlíky z organzy se často používají jako dárkové balení na malé dárky pro hosty na svatbě a jiných významných událostech, jako jsou narozeniny, výročí, první sv. přijímání atd.

Pytlíky z juty: je to barevná alternativa pro balení různých věcí, tzn. kosmetiky, šperků a jiných osobních předmětů, pro které chceme mít zvláštní místo na ukládání. Jsou ve spoustu zajímavých velikostech a barvách. Je to odolný materiál, který bude sloužit dlouhá léta.

Pytlíky ze saténu: jsou skvělým způsobem, jak zabalit exkluzivní svatební dar nebo dar na jinou příležitost. Můžete dát do nich například šperky nebo drahé kosmetické přípravky pro vaše blízké. Saténové pytlíky mají pěkný lesk, díky čemuž vypadají velmi atraktivní.

Pytlíky z lnu: extrémně atraktivní a trvanlivé, jsou vhodné pro skladování potravin. Protože přirozeně zpomalují proces sušení, jsou perfektní jako obaly pro bylinky, koření, a dokonce i sušené houby.

Sáčky vyrobené z kovového materiálu: jsou zajímavým a lesklým obalem pro firemní dárky. Jsou k dispozici ve zlatě nebo stříbře, je to dobrý nápad pro zabalení firemního dárku nebo překvapení.

Džínové sáčky: tyto odolné (protože jsou vyrobeny ze 100% džínoviny) sáčky se dokonale hodí jako praktické organizéry nebo originální obaly na dárky a rozmanité výrobky. Džínovina je vždy módní a hodí se ke všemu!

Pytlíky z bavlny: vynikající volba pro ty, kteří si cení přírodní krásu! Jsou ideální jako ekologické nákupní tašky, které zapadají do trendu zero waste.

Jak vidíte, máte z čeho vybírat! Velký výběr pro vás znamená opravdu velké možnosti!

Pytlíky s logem si v Saketos objednávají jak světoznámé značky, tak lokální podniky. Personalizované taštičky jsou ideální jako obchodní dárky, vizitky, reklamní pomůcky nebo obaly na výrobky.

Textilní pytlíky se hodí samozřejmě i do domácnosti! Jsou to skvělé organizéry na dětské hračky a domácí drobnosti. S jejich pomocí můžete vytvořit krásné a levné dekorace do pokoje! Stojí za to je využít i ve svém šatníku - s jejich pomocí můžete vytvořit estetický voňavý sáček nebo připravit domácí levandulové pytlíky proti molům.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product