Organza je rychlým a levným způsobem na ochranu hroznů

Pytlíky na hroznyTaštičky z organzy levným způsobem na ochranu hroznů.

Mnozí majitelé a pěstitelé vinic mají při pěstování hroznů přetrvávající problém s hmyzem a ptáky. V naší nabídce máme skvělé řešení tohoto problému! S malým množstvím práce a nízkými náklady se můžete postarat o bezpečnost vašich cenných plodin! Řešením jsou naše tenké a odolné kapsy z organzy! Je to fantastický způsob, jak chránit ovoce během zrání.


Pro všechny pěstitele jsou jakékoliv ztráty nežádoucí, proto doporučujeme tento velmi jednoduchý a rychlý způsob ochrany hroznů proti vnějším faktorům, jako jsou: ptáci, hmyz, nadměrné deště.

Organza je velmi tenký a transparentní materiál, přes který perfektně proniká vzduch, díky kterému budou plody v bezpečí, ale zároveň budou dobře okysličená. Bílé kapsy neabsorbují světlo, a neohrožují vývoj ovoce. Hustota samotné textilie způsobí, že ovoce bude nedostupné i pro ten nejmenší hmyz!
 

Ochrana hroznů před ptáky!Kromě standardních metod, jako je postříkání ovoce a použití strašáků, proti ptákům doporučujeme použít levné sáčky z organzy, které jsou skutečně efektivní! 

Jednoznačnou výhodou tašek z lehké organzy je to, že dodatečně nezatěžují větvičky a jsou vzdušné, díky čemuž ovoce bude růst zdravě, nebude vystavené slunci nebo hnilobě..

Taštičky jsou pohodlné a snadno použitelné! Zabezpečení dodatečné a účinné ochrany hroznů trvá jen několik sekund! Proto si tato metoda získává stále větší popularitu mezi zemědělci a pěstiteli po celém světě! Jednoduše vložte sáček na ovoce a pevně zatáhněte!!
 

  
 

Účinná ochrana proti hmyzu!

Uvědomujeme si, že existuje mnoho odrůd a druhů hroznů. Stejně je to s velikostmi samotných svazků ovoce, které mohou být malé, střední nebo velké. Proto navrhujeme množství různých velikostí pytlíků uzpůsobenými potřebám všech zákazníků!

Nejpopulárnější jsou sáčky z organzy s rozměry 22x30cm26x35cm30x40cm ale v naší bohaté nabídce máme i větší a menší rozměry! Proto bez problémů najdeme něco pro každého pěstitele těchto úžasných plodů.
Prohlédni si naši úplnou nabídku velkých kapes z organzy!

Stojí za zmínku, že naše kapsy z organzy jsou velmi všestranné a mohou být také použity jako ochrana pro jiné ovoce. Tímto způsobem můžete ochránit angrešt, broskve, hrušky a podobné ovoce.
 

Vyzkoušejte tuto metodu ještě dnes!

Chcete-li zkusit účinnost naší inovativní metody boje proti škůdcům, kontaktujte nás. Pro všechny vážné zájemce jsme připravili bezplatné balíky vzorků. Díky tomu se můžete přesvědčit, že tento způsob ochrany hroznů opravdu funguje!

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product