Svatba a svatební hostina

Látka
Vybraný:
Odstraňte
Barva
Vybraný:
Odstraňte
Velikost
Vybraný:
Odstraňte
Šířka
Vybraný:
Odstraňte
Výška
Vybraný:
Odstraňte
Ozdobný otisk
Vybraný:
Odstraňte
Příležitost
Vybraný:
Odstraňte
Je: 573 produkt(ů) v této kategorii
Povolené filtry: Je: 573 produkt(ů) v této kategorii

Organizujete svatbu a hostinu nebo jste právě obdrželi pozvánku na svatbu? Jsme rádi, že jste narazili na naše stránky, protože máme něco, co vám organizaci nezapomenutelné oslavy výrazně usnadní!

Objevte textilní pytlíky, které vám pomohou vytvořit ucelenou výzdobu svatební síně za nízkou cenu. Značka Saketos nabízí různé vzory a materiály, takže si každá nevěsta a ženich jistě vyberou taštičky, které se hodí k jejich svatebnímu motivu nebo barevnému stylu. Nabízíme velké jak i malé pytlíky z organzy, saténu, metalické tkaniny, sametu, lnu, bavlny a juty - vše v různých velikostech a nádherných barvách.

Textilní pytlíky mají mnoho využití (tolik, že není možné je zde všechny vyjmenovat)! Prohlédněte si příklady jejich využití během svatby a hostiny:

  • Textilní pytlíky vám umožní atraktivně zabalit dárky pro svatební hosty. Přesvěčte se, že drobné dárky pro hosty zabalené v textilních pytlících budou na stole vypadat skvěle!
  • Do pytlíků můžete vložit rýži, konfety, mince nebo květinové plátky, kterými můžete novomanžele zasypat.
  • Tyto pytlíky o rozměrech 16 × 37 cm jsou ideálním obalem na alkohol. Textilní pytlíky se skvěle hodí jako dekorativní obal na láhve s alkoholem postavený na stole.
  • Nevěsta a ženich požádali, aby místo květin přinést víno? Pytlíky můžete využít jako dárkový obal na alkohol.
  • Máte jiný nápad na svatební dar a nechcete použít dárkový papír? Vyberte si naše dárkové pytlíky! Odolné, barevné a dostupné v mnoha velikostech.

Budete hosty na svatbě a rozhodli jste se, že dar pro nevěstu a ženicha budou peníze, ale bílá obálka nemusí nutně splňovat vaše představy o dárkovém obalu? Přemýšlíte, jak zabalit peníze na dárek? Nahraďte obálku elegantním textilním pytlíkem! Takto můžete peníze darovat stylově. Pěkné dárkové balení zdůrazní vaši úctu a angažovanost.

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product