ks ks
3 ks 20 cm x 30 cm
Pytlíky nonwoven 20 x 30 cm s potiskem - Vánoce Vánoční taška
Pytlíky nonwoven 20 x 30 cm s potiskem - Vánoce Vánoční taška
  • Pytlíky nonwoven 20 x 30 cm s potiskem - Vánoce Vánoční taška
  • Pytlíky nonwoven 20 x 30 cm s potiskem - Vánoce Všechny produkty

Pytlíky nonwoven 20 x 30 cm s potiskem - Vánoce

Nabízíme fleecové pytle s vánočním potiskem. V jednom se nachází 3 kusy vánočních dárkových pytlů. Každý uzavřený dárkový pytel z ekologické netkané textilie má rozměry 20 x 30 cm a je ozdoben stuhou


 balení
97,00 Kč
  • Na 1 balení (3 ks)
  • 32,33 Kč za 1 kus

Dostupnost:

Na skladě

Doručení:

v průběhu 24 hodin

Doprava zdarma:

K dopravě zdarma chybí : 750,00 Kč

Značka:

SAKETOS

Kusů v sadě:

3 ks

Přizpůsobení:

Objevte elegantní pytle vyrobené z ekologického non woven biologicky rozložitelného materiálu. Nabízíme pytle ze zelené polypropylenové textilie o rozměrech 20 x 30 cm zdobené vánočním potiskem s nápisem "Merry Christmas". Na zadní straně dárkového pytlů se nachází potisk, bílé tečky, které připomínají sněhové vločky padající z oblohy. V lemu se nachází lesklá světlá stuha (zlatý), ze které lze zavázat ozdobnou mašlí.

Balení obsahuje 3 kusy vánočních fleecových pytlů s ozdobným potiskem - nápisem "Merry Christmas" a bílými sněhovými vločkami, sněhuláky, vánočními stromky a zlatými ozdobami. Vánoční charakter pytlů zdůrazňuje lesklá bílá stuha, z níž lze vytvořit ozdobnou mašli. Objednejte si ještě dnes a přesvědčte se sami, že ekologická wigofilová taška je dokonalá pro vaše vánoční dárky.

Pokud stále přemýšlíte, jak zabalit vánoční dárky v duchu zero waste, musíte se seznámit s kolekcí fleecových sáčků od společnosti Saketos! Vánoční dárkové pytle z netkaného materiálu s ozdobnými potisky jsou ideální alternativou k tradičním dárkovým sáčkům.

Nabízené pytle jsou vyrobeny z pevného materiálu a mají zavařené švy. Non-woven textilie je materiál nové generace, který je šetrný k životnímu prostředí. Vláknina, použitá k výrobě těchto dekorativních dárkových sáčků je vyroben z PP (polypropylen - biologicky odbouratelný materiál), který je netoxický a recyklovatelný!

Ekologický non woven materiál je známý mimo jiné svou lehkostí, pevností, odolností proti mačkání, natahování a prodření.

Nákupem pytlů z fleecu (wigofilových pytlů) získáte pěkný a mimořádně odolný obal. Můžete je používat opakovaně, čímž snížíte množství odpadu na naší planetě! Další názvy tohoto jedinečného ekologického materiálu jsou: flís, wigofil, polypropylenová vláknina.

Technické parametry

SKU
PNON-2030-GRX-MER-003
Látka
Nonwoven
Barva
Zelený
Ozdobný otisk
Tak
Počet kusů v balíku
3
Šířka *
20 cm
Výška *
30 cm
* Tolerance rozměrů
?
+/- 5%
Rukojeť
Krátká
Pytlíky s tvým logem nebo grafikou
Pytlíky s tvým logem nebo grafikou
zobrazit více

Doporučené Produkty

X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product

Touch to zoom
X
Na skladě není dostatek produktů.

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Out of stock

X

Zeptejte se nás na dostupnost tohoto produktu

Ask about product